MASAŻ TAJSKI STÓP

Masaż tajski ewoluuje od wielu setek lat. Klasyczny masaż tajski to połączenie głębokiej akupresury z elementami pasywnej jogi. Stanowi on część medycyny naturalnej w Tajlandii i jest bardzo popularny zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów odwiedzających kraj.

Dawniej masaż tajski był przeznaczony wyłącznie dla członków rodziny królewskiej. Dziś jest to jeden z najpopularniejszych masaży orientalnych wykonywanych w Polsce. Pozwala na zredukowanie napięć mięśniowych, ponadto ma właściwości relaksacyjne. Poprawia elastyczność oraz jędrność skóry. Znacznie wzmacnia również odporność organizmu. Pomaga w zniwelowaniu bólu mięśni, stawów i bólów głowy oraz pobudza przemianę materii i redukuje przepływ krwi w organizmie.

Masaż tajski poleca się osobom, które odczuwają ciągłe zmęczenie i brak energii oraz wiodą stresujący styl życia. Masaż zaleca się również osobom cierpiącym na depresję oraz osobom zmagającym się z dolegliwościami związanymi z menopauzą i nadwagą. Masaż tajski ma prowadzić do osiągnięcia wewnętrznej harmonii duszy i ciała. Wycisza organizm, jednocześnie pobudzając ciało do działania.

Czas trwania masażu 60 min.
Koszt masażu 150 zł.

Więcej informacji o cenach naszych usług znajdziesz w dziale: Cennik