Nasze zabiegi na twarz

Dzięki naszym profesjonalnym zabiegom istnieje możliwość regeneracji skóry i jej odżywienia od wewnątrz tak, aby w pełni naturalny sposób utrzymała młodzieńczy wygląd. Oferujemy zabiegi nowoczesnej kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Wybierz odpowiedni zabieg dla siebie już teraz.

 • Selvert Thermal

  Zabiegi na twarz

  Od ponad 25 lat istnienia filozofia szwajcarskiej marki Selvert Thermal opiera się na poszukiwaniu najbardziej skutecznych dróg wspierania naturalnej samoregeneracji skóry.

 • Japoński masaz Kobido

  Zabiegi na twarz

  Kobido to niepowtarzalna forma sztuki masażu, która oznacza „starożytną drogę do piękna”. To rytuał, podlegający ściśle określonym regułom, bazujący na tradycji medycyny chińskiej, znanej jako „amma” czyli naciskanie i pocieranie

 • Terapia Naczynkowa

  Zabiegi na twarz

  Zamykanie Naczynek to trwały i nieinwazyjny zabieg. Terapii świetnie poddają się czerwone naczynka w postaci teleangiektazji – „pajączków”, punktów rubinowych, stałego rumienia lub pojawiającego się na skutek emocji, spożytego alkoholu, pikantnych posiłków, czy też nagłych zmian temperatury.

 • Terapia Trądzikowa

  Zabiegi na twarz

  Trądzik pospolity, to choroba skóry, która dotyka głównie osoby młode. Występujące na skórze zaskórniki, wykwity grudkowo – krostkowe i torbiele ropne są skutkiem nadczynności gruczołów łojowych.

 • Usuwanie przebarwień

  Zabiegi na twarz

  Zmiany barwnikowe istniejące na skórze np. w postaci piegów, ostudy, przebarwień pozapalnych, posłonecznych, hormonalnych, czy polekowych są usuwane za pomocą dobranych indywidualnie do problemu parametrów lasera wzmocnionego Falą Radiową.

 • Fotoodmładzanie

  Zabiegi na twarz

  Dynamiczne naświetlanie intensywnym światłem SSR oddziałuje pobudzająco na produkcję elastyny i kolagenu znajdujących się w skórze, odpowiedzialnych za jej jędrność i sprężystość, Dzięki temu uzyskujemy natychmiastowy efekt Liftingu i kompleksowego odmłodzenia skóry.

 • Endermolift

  Zabieg na twarz

  Zabieg polega na masażu odpowiednią głowicą, która zasysa skórę na różnych jej głębokościach a dwie jednocześnie masujące klapki delikatnie uciskają fałd skóry.

 • Geneo

  Zabieg na twarz

  Zabieg próżniowej wieloigłowej mezoterapii urządzeniem Vital Injector™ wykonywany jest przy użyciu multi-igły, którą dostarczane są do skóry odpowiednio dobrane substancje.

 • Intraceuticals

  Zabiegi na twarz

  Metoda Intraceuticals łączy w sobie nauki medyczne (miejscowy tlen hiperbaryczny) oraz efekty badań australijskich uniwersytetów uwieńczone powstaniem specyficznych serum.