• Epilacja laserowa

  Zabieg na ciało

  Metoda SHR służąca do laserowego usuwania owłosienia polega na trwałym zniszczeniu cebulek włosa oraz ich naczyń krwionośnych za pomocą intensywnych impulsów termicznych wydobywających się z głowicy zabiegowej sterowanej przez Kosmetologa podczas zabiegu.

 • Mezoterapia

  Zabieg na ciało

  Zabieg próżniowej wieloigłowej mezoterapii urządzeniem Vital Injector™ wykonywany jest przy użyciu multi-igły, którą dostarczane są do skóry odpowiednio dobrane substancje.

 • Lipomassage

  Zabieg na ciało

  Lipomassage jest to masaż podciśnieniowy wybranych okolic ciała, wykorzystujący specjalnie opatentowane rolki, które w trakcie jednego zabiegu uruchamiają procesy oddziałowujące na skórę i tkankę tłuszczową.

 • Leczenie nadpotliwości

  Zabieg na ciało

  Podstawowa metoda bezpiecznego, efektywnego i szybkiego leczenia nadmiernej potliwości pach, dłoni lub stóp. Zabieg polega na ostrzyknięciu danej okolicy toksyną botulinową, która hamuje wydzielanie acetylocholiny.

 • Masaż tajski

  Zabieg na ciało

  Masaż tajski ewoluuje od wielu setek lat. Klasyczny masaż tajski to połączenie głębokiej akupresury z elementami pasywnej jogi. Stanowi on część medycyny naturalnej w Tajlandii i jest bardzo popularny zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów odwiedzających kraj.